ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Условия/Обстановка горе.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
Условия/Обстановка горе.
Автор Съобщение
stefan_iliev38

Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Само да кажа че понеделник и вторник рано сутринта тръгвах от Драгалевци под лифта. Комари, мушици и всякакви насекоми ме разсипаха, не си спомням такова нещо. Ходих по тениска и първия ден, мушичките тези конските, се качиха с мен няколко хиляди покрай главата ми , все едно имах ореол на светец, чак до голи връх, Освен това ме нахапаха комари по главата и по ръката.

Втория ден се напръсках с този спрей аутан ли какво беше, мушиците не се впечатлиха особено. Комарите, може би. Но нещо ме захапа в района на лакътя, което според мен е зла муха и днес ми се наду ръката в тази област.

ПРосто го пиша за да имате едно наум като ходите ...

Ех, защо не го написа това преди да идем в Източните Родопи без аутан и тамошните комари да ни изпонахапят зверски?! Crying or Very sad
Имам чувството, че тази година са се навъпндили необичайно опасни комари - аутан не ги плаши, следват те и те хапят дори когато отидеш на слънце на открито, страшна напаст. Мен много рядко ме хапят комари, но сега се видях в приключение - още се чеша.

Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Сря Май 18, 2022 10:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv

Кой ли ще е късметлията, дано да не съм аз че утре сигурно пак ще ходя Smile Smile

От мостчето са останали само огънатите метални фундаменти.

https://drive.google.com/file/d/1N_PaluG3Axz73r0eDfU3iwRojrGVmGgd/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1q7QMQxcXWnq4fx5NH9SSOO5BeJNBGP7r/view?usp=sharing
Чет Май 19, 2022 1:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv

В крайна сметка, снежния мост падна и преминаването вече е трудно. Едни две женици ме питаха как сме минали, понеже се връщаха. Ама то на кой му се стъпва по хлъзгави камъни да си троши краката. Ее минава се по надолу, и нагоре има една брезичка паднала, по нея също става.

Писах на ПП Витоша, да видя дали ще си направят труда да отговорят, на мен това ще ми е интересното. Smile
Пет Май 20, 2022 7:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv

След няколко дни, като се замислих, виждам че въобще не разсъждавам правилно .. Така и така мостчето е много известно, ще трябва да стартирам една кампания в интернет за набиране на средства, от това много бързо се става известен. Ще събера към 70-80 000 лева, турним едно за 5 000 лева, другото за други "благотворителни" цели Smile .. През това време ще се намери със сигурност някой услужлив чиновник, запленен от моята предприемчивост, ке направим едно проектче по евро програма за 200 000 евро и нещата започват да се развиват към бизнес. ..

Вече натрупал връзки и в администрацията, защо пък да не кандидатстваме и за нещо по - сериозно, все пак предприемчивити хора трябва да се развиват. А пък след време като ме видите в парламента, ще ви обяснявам как съм развивал собствен бизнес и искам да ме помните с добро .. Smile

Може би вече някой е взел моята идея, дано само не е построил мостчето ... Отивам да пия една ракия и да видя ако има нещо направено да го съборя, докато е време ..
Нед Май 22, 2022 8:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Страница 16 от 16

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

Вземи рекламен банер   

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.