ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Търся ръкавици с два "пръста" /лява/

Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Предлагам / Търся Предишната тема
Следващата тема
Търся ръкавици с два "пръста" /лява/
Автор Съобщение
taurus

Местожителство: София

Мнение Търся ръкавици с два "пръста" /лява/ Отговорете с цитат
Търся ръкавици с два "пръста" (против вятър, но да не спарват), за града - т.е. не от най-най-топлите, след травма на пръстите.
Размер ~XL.
(по принцип и една /лява/ би свършила работа).

ПП: Скиорските вършат ли работа?

Най-евтините видях за 70лв в Дек-н...

Нед Ное 03, 2019 8:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
аngel

Мнение Отговорете с цитат

По принцип за шофиране, за градски транспорт и въобще за града най-удачни са такъв тип. Ползувам ги по 5-6 години един чифт. Перат се, доста са издържливи, не много тънки , но достатъчно тънки да дават чувствителност - да говориш по телефон, ключове да си извадиш, химикал нещо да запишеш, шофиране, което е важното за града . Имат подсилка откъм дланите , тънка , но достатъчна . От Салевата съм доволен :

Цена: 99 лв промоция 80.00 лв

Вятъроустойчиви ръкавици, направни от GORE® WINDSTOPPER®, което осигурява дишаемост и разтегливост при спиид хайкинг. Износоустойчивата изкуствена кожа Chamude, подсилва издръжливостта, но не пречи на сръчността.

Не знам защо е идеята да са с един пръст...травма!?

Има и по-евтини , но мен ме устройва Салевата, защото имат номерация , а и като здравина 5 - 6 години нямат промяна, а се носят всекидневно зимата. Първият чифт е още здрав, а е на 15 години. Туй червеното СТОП съм го изрязал, да не ме дразни постоянно да го гледам.

Нед Ное 03, 2019 8:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
taurus

Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
По принцип се търсят и с 5, за разнасяне на кашони и шофиране, на село също, но с гумени (нехлъзгащи) елементи от вътрешната страна.

А сега - след операция... превръзки на два от тях - няма как такива ръкавици да се ползват.

ПП: За себе си мисля и по-топли да си взема за града - може би (с) вълна, но да мога телефон да ползвам.

Нед Ное 03, 2019 9:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Предлагам / Търся Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

Вземи рекламен банер   

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.