ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Къде се мотахте последно?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 152, 153, 154

Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Къде се мотахте последно?
Автор Съобщение
Alina

Местожителство: Пловдив

Мнение Re: До Кожари и назад Отговорете с цитат
ivailo.hr

Ееее, картичка!
Сря Авг 14, 2019 7:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38

Местожителство: София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
10 август 2019 г., събота - разходка до връх Свети Дух (2122 м) в Средна Рила над село Мала църква. Пътеката е проходима.

Разбира се, на слизане почиствахме от боклуци пътеката - инициативата на група ТДДМ - #БоклукътЕсъбран #ЧистиПътеки. Smile

Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Сря Авг 14, 2019 11:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38

Местожителство: София, кв. „Овча купел"

10-11 август 2019 г., вечерта на събота и неделя - рожден ден на туристическо дружество КПДМ на х. „Добърско“ в Югозападна Рила.

Разбира се, в неделя не пропуснах да видя „Исус в ракета“ в църквата в село Добърско, че само аз бях останал да не я видя. Very Happy

Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Сря Авг 14, 2019 11:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo

Местожителство: София

Мнение Мурсалица + Осогово + Витоша Отговорете с цитат
Цяла седмица зарибявах детска компания в Мугла и в Орехово, в Родопа. Риболов, билколов, гъболов, ягоди и малини на корем. Водопадите се подразбират, копривата тоже.

Миналият уикенд проверихме малините и боровинките на Осогово и Витоша. Изкачихме връх Трите буки Smile, тия дето ми газиха кантариона са успяли, оскъден беше. На другия ден заходихме към Черния връх на Витоша по пътеката между Резньовете и се върнахме по тази под Скопарника, все едно не си на Витоша. Имаше и следи от меца.

Малко снимки

Чет Авг 15, 2019 8:29 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray

до Васко: Васко, нещо Мугла ми се стори някак че няма голям купон, за разлика от преди, иначе все пак видях по някой и друг човек по дворовете, което си е нeщо. Ама много ги тормозиш тия малките юнаци. Smile
А какво значи "все едно не си на Витоша..."?
Поздрави.
Пет Авг 16, 2019 12:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo

Местожителство: София

За Мугла - измират и там масово хората, докато бяхме починаха 3 души. Намаляват и одъртяват. В Мугла са към 120-130 човека зимата, лятото са около 300 останали. Читалището беше ли довършено за празника?
Ти що не вземеш да се донесеш на 6-8 септември тъдява?
Среде лято се наложи да го пропуснем, но поне си набрах билки, и друга работа успях да свърша. Децата не съм тормозил, нищо повече от 25 км на ден и повече от 30 страници четене дневно. Учих ги на челик, на кьос, да режат с нож и трион, да гонят овчарските кучета. И друг път съм споменавал, че детското присъствие ми липсва много по баирите, гледам да зарибявам чуждите малчугани, моят е вече готов. Може да е бавно, тежко и трудоемко, но си заслужава занимавката, поне според мен.
Ти що не вземеш да се донесеш на 6-8 септември тъдява?

За Витоша - нямаше хора, камъни, боклуци, просто така го споменах, че ние си трамбоваме често тия пътечки. Като се сбутам с тълпата се прибираме изнервен. А че Горно Лале се движи лифта - гледах и не вярвах на очите си Smile

Пет Авг 16, 2019 12:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray

Васко, за читалището не знам, бях миналия месец. До ягодките не стигнах. Лъчкова работа. Затова и не писах във форума.
Благодаря ти за поканата, но наскоро една неприятност ми се отвори и май няма да мога да дойда. Не че не мога само за софрата, но не искам.
Ама ти бива ли да ги учиш юначетата на тикива лоши работи? Кво, даваш лош пример на малките и засрамваш форума, така ли? Има ли тука модератори и ако да, да не би да са вкупом в летен отпуск?
Да, интересна планина е Витоша...
Пет Авг 16, 2019 4:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo

След цяла седмица в Еленския Балкан успяхме да си откраднем едва няколко часа за разходка без работни задачи. Минахме еко пътека Марков камък. Тръгнахме от отбивката по пътя за Твърдица и слезнахме в Усоето. Пътеката е супер поддържана и маркирана, но е без типичните за еко пътеки изгъзици. Много ми хареса! https://photos.app.goo.gl/v9kWMsECx26d8RVN8
Съб Авг 17, 2019 9:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 152, 153, 154
Страница 154 от 154

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

Вземи рекламен банер   

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.