ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
dobrifin

Местожителство: Рилско

Мнение Re: въпрос Отговорете с цитат
ray написа:
Някой може ли да даде някаква информация за представянето на четвъртия том на А. Хр.?

http://samokovinfo.com/%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B9-%D0%B0%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B2-%D0%B8-%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD-%D0%B0%D0%B2%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D1%82/?fbclid=IwAR2Lqv9gVsr-xl-0c_yaeK5LyDLKrbYKfselY3YxFkGFhMtEAeb6KOT_BBA#more-13198
Пон Фев 04, 2019 11:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray

Мнение благодаря Отговорете с цитат
Благодаря ти, dobrifin, за линка.

ПС: Не са се поскъпили хората да дадат информация, а и обещават още подробности от срещата и интервю. Дано. Аз очаквам и някой от форумците, ако е бил там да сподели нещо. Например за атмосферата и за всички онези уж дребни неща, дето не са казани в тая статия (и стават за споделяне във форума). Не съм чел романа и затова ще се въздържа от коментар, макар че, както е добре известно, е голям кеф да се изказваш компетентно за неща, от които нищо не разбираш. Според мен си струва да се види колко струва тоя роман и да се сравни примерно с други романи покриващи приблизително същата епоха и дори писани по горе-долу същото време. Така или иначе обаче А. Хр. си е феномен отвсякъде. Издателят в едно свое интервю казва нещо от рода на това, че е очаквал публикуването на този том да има по-голям отзвук (извинявам се, че не цитирам точно, може би ставаше дума за отзвук сред критиката...). Е, това не се отнася поне за тоя форум – светкавичен отговор на въпроса ми и то при положение, че бях посочил само инициали (за да не ми става дълъг постинга). Между другото, Liubitel беше дал наскоро един линк, за което му благодаря и го публикувам и тук – като го отворите ще разберете защо.
http://samokovinfo.com/%d1%80%d0%b8%d0%bb%d0%b0-%d0%b2-%d0%b1%d0%b5%d1%81%d0%b5%d0%b4%d0%b8/
Пък после да разкажете на тия дето не сме били кое що и как е.

А като съм почнал нека дам още един линк, форумен, щото както дидо казва там планинарската ни л-ра е скромна, а аз бих рекъл обедняваща (да пита човек защо), та трябва да ценим това, дето се прави. А пък го ценим, ако го подкрепяме. Чакаме форумен репортаж.

http://www.planina.e-psylon.net/viewtopic.php?t=12750
Сря Фев 06, 2019 5:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobrifin

Местожителство: Рилско

Мнение Re: благодаря Отговорете с цитат
ray написа:
....

Литературната вечер премина в приятна обстановка, гостите бяха доволно изчерпателни, чуха се интересни исторически факти и мнения, имаше и дискусия. Романът все още и аз не съм прочел и затова не мога да го коментирам.
Относно лекциите "Беседи за Рила", днес темата бе насочена към зимните маршрути в Рила и по-конкретно лавиноопасните участъци по тези зимни пътеки, които оказа се никак не са малко. Румен Грънчаров ги обобщи и показа нагледно като същевременно с това даде ценни съвети за преминаване през такива маршрути.
Сря Фев 06, 2019 11:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray

Мнение за хората и планините Отговорете с цитат
Благодаря ти, dobrifin, за хубавия отговор. Чудесни инициативи замислени и изпълнени на висота. Ето какво правят някои хора докато форумците се чудят на коя хижа или чешма или трънка да кацнат на “хапка и пивка”, че отгоре на това се и хвалят след това. А романа ще го коментираме ако и когато го прочетем. Но в едно съм сигурен – в него ще има хора. Което си е освежаваща работа предвид това, че сега като влезеш в някой град или село – за да тръгнеш оттам на поход, преход или расотка, или просто като лъчо, за да посетиш местната кръчма в подготовка на бъдещия си преход – няма никой. Къщи, здания и билдинги бол, хора – йок. Докъде стигнахме. Тва ако е работа аз съм покатерил не, ами покорил два пъти ка две без кислрод.
Нед Фев 10, 2019 8:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov

Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Плевен ще се ядоса Отговорете с цитат
2000 лв или 2к за литър като е модерно.
А снегът се топи.
У Рударци дебнем..

Нед Фев 10, 2019 11:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko

Местожителство: софия

Мнение По Елин Пелин Отговорете с цитат
И момите, които белели платно на реката......
Пон Фев 11, 2019 5:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Страница 13 от 13

Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

Вземи рекламен банер   

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.